Bestuur

Het bestuur van afc DWS bestaat uit de volgende personen:

Voorzitter Marcel Jille, marcel@afcdws.com
Stefan Wouter, stefan@afcdws.com
Penningmeester Wesley Amzand, wesleyamzand@afcdws.com
Remko de Jong, remko@afcdws.com
Pieter Gouka, pieter@afcdws.com

Overige functies en vrijwilligers:

Wedstrijdsecretariaat
Pieter Gouka, pieter@afcdws.com

Hoofd Opleidingen
Milano Koenders, milano@afcdws.com

Gedragscommissie, gedragscommissie@afcdws.com
Sponsorcommissie, sponsorcommissie@afcdws.com
Ouderraad, ouderraad@afcdws.com

Het e-mail adres voor contributiezaken is ledenadministratie@afcdws.com
Het algemene e-mail adres is info@afcdws.com